[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: TormoYaDer3814  
Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Games » Інші ігри та модифікації до них. » Subvein (Тема гри Subvein)
Subvein

TormoYaDer3814


Дата: Четвер, 14.01.2010, 09:44 | Сообщение # 1
Ветеран сайту !
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
634
Репутація: 45 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...

Загальне:
Гра випущенна минулого року (2009), займає дуже мало містя (19,2 МБ)Гра розрахованна на гру по Сітці та Інтернеті, завдяки чому є досить цікава.З впевніністю можу сказати що коли граєш її перший раз гра НІ КОМУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ, але якщо її ще пограти, то гра стає цікавішою, і дуже захопливою!Такщо не робіть зразу висновки!!!!!!!!!!!У грі насправді у вас є дуже багато можливостей(хоча й спершу цього всього не замічаєш!)У грі навіть є можливість їздти на транспорті!

Графіка:
Хоч і гра вважається 2D(вид з верху), но вній обєкти можна побачити з кожного боку, з різних ракурсів і т.д.(як 3D).Графіка у грі не дуже крута, аде вцьому тоже багато плюсів!Хоча у деяких картах все досить гарно зроблено, і про графіку можна сказати протележне попередньому!
Управління:
У грі основне управління як у грі Counter Strike.W A S D-в верх,в ліво,назад,в право. Ctrl-присісти.Shift- швидко бігти.Пробіл- пригати.N-вмінння.B-зброя.Q-вибрати минулу зброю.1,2,3,4,5,6-вибрати зброю.G-викинути зброю.E-підняти зброю.

Ціль:
У грі ви можете бути одним із чотирьох огруповань.Перше-Вченні(оранжеві),Друге-Повстанці(фіолетові),Третє-Найманці(бурі).Четверте-Спостерігачі,хоча й вони і не можуть грати, тільки спостерігати!У грі на кожній карті в основном ворогують дві команди, і кожна з них повинна викрасти з чужої бази 8 прапорів, а потім ще доставити 4 радіотехніки до потрібної точки, щоби виграти.
Вміння:

Ви можете покращувати свої вміння, яких у грі дуже багато, з кожнем рівнем ви можете покращити нове вміння, завдяки стати сильнішем.В основном вміння можна поділити на три класи:1-Відновлювальні.2-бойові.3-пасивні.
Мені запамяталася одна гілка вмінь, тому що у ній були вміння їкі підвищують вашу фізичну силу, ліпше маскуєтесь,скорше бігаєте,вище скакаєте.після покращення цих умінь я став невловимим!

Натисніть>>>сюда<<<для скачки!

Прикріплення: 5443523.jpg (162.2 Kb) · 9410750.jpg (151.2 Kb) · 7879330.jpg (113.1 Kb)


Повідомлення відредаговане TormoYaDer3814 - Четвер, 14.01.2010, 12:26


Yurgans


Дата: Субота, 16.01.2010, 23:14 | Сообщение # 2
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Не люблю ігор до яких ще треба привикнути і яких з першого разу не розумієш !



TormoYaDer3814


Дата: Неділя, 17.01.2010, 08:51 | Сообщение # 3
Ветеран сайту !
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
634
Репутація: 45 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Та просто вона важка спочатку, так як для багатьох контра! <_<


yura112


Дата: Неділя, 07.02.2010, 22:53 | Сообщение # 4
Группа: Модератори
Повідомлень:
163
Репутація: 24 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Та де там я далекий до цих ігор

Не завжди буде погано будуть і прекрасні моменти життя ....


10100101


Дата: П`ятниця, 24.06.2011, 21:29 | Сообщение # 5
Группа: Користувачі
Повідомлень:
20
Репутація: 2 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
чудова ігра від нудьги врятує жаль народу уній мало

Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Games » Інші ігри та модифікації до них. » Subvein (Тема гри Subvein)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: