[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Yurgans  
Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Флудильня » Флуд » Пранк !!!! (Телефонні розіграші !!)
Пранк !!!!

Yurgans


Дата: Четвер, 22.04.2010, 19:13 | Сообщение # 1
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Пранк (від англ. Prank - проказа, витівка, пустощі; жарт) - телефонне хуліганство, телефонний розіграш. Люди, практикуючі пранк, називаються пранкерамі. Пранкери здійснюють телефонні дзвінки (зазвичай анонімні) своїм жертвам, і шляхом провокацій і жартування змушують жертву до яскравої реакції у відповідь. biggrin :D biggrin

Для тих, хто не в курсі, пранк - телефонний прикол, у багатьох виникають питання, як і що ...
Питання які я розгляну в статті:
Як телефонувати через інтернет?
Яку програму для запису розмов використовувати, і як її налаштувати?
Чим краще змонтувати готовий пранк, і як треба монтувати?

Запитання: Як телефонувати через інтернет?

На даний момент є 2 популярні інтернет дзвонилки це Skype, і Sipnet.
Звичайно існує купа інших, майл агент, free call, voip discount, і т.д ...
Особисто я з ними не працював, і нічого сказати не можу, в цьому питанні я хочу показати всі плюси і мінуси двох даних напрямів.

Skype - одна з найпоширеніших і відомих дзвонилок, її відмінність від інших те, що по-перше практично відсутня халява, по-друге, це єдина з 2 розглянутих дзвонилок, яка придатна для «технопранка», іншими словами вона може безпосередньо програвати звуки або музику прямо з комп'ютера співрозмовника, без всяких глюків типу луна і т.д ...
Спинити робить це з великими технічними проблемами, і у результаті це непридатне для використання.
При дзвінку з скайпу на телефон жертви, номер за умовчанням ніде не визначається (мається на увазі сам номер скайпу).
Ще одна ексклюзивна і цікава фішка скайпу, це вибір номерів телефону, які будуть визначатися на АОНе. Тут вибір складається з двох варіантів, ви можете вибрати підходящий шлюз з будь-якої країни і майже будь-якого міста цієї країни, таким чином, прикинувшись що дзвонять з потрібного Вам місця планети.
Але найцікавіше, можна вказати свій власний номер, правда не все так просто, по-перше номер повинен бути стільниковим, а по друге на нього прийде SMS з кодом активації.
Додаткове інфо: Головний офіс знаходиться в Естонії, КПА належить американській компанії "Ebay", юридична адреса знаходиться у Люксембурзі.

Ну і основні плюси, і мінуси скайпу:
[+] При дзвінках за замовчуванням номер на будь-якому АОНе не визначається, навіть на будь-яких стільникових.
[+] Можливість вибрати підходящий номер для визначення на АОНе.
[+] Дзвінки через скайп автоматично проходить через безпечний проксі.
[+] Скайп може об'єднувати в конференцію до 6 осіб.
[+] Скайп ідеальний для технопранка.
[+] В опціях платний аккаунт можна вибрати номер будь-якої країни і будь-якого міста, або вказати свій (але на нього піде SMS з підтвердженням)
[+] В особистому кабінеті при статистикою дзвінків не вказується IP з якого дзвонили, особисто я це відніс-б до плюсів.
[-] Не можна безкоштовно телефонувати, відсутність цієї халяви, кілька хвилин + пошук проксі це не серйозно.
[-] Не має вбудовану запис розмови
[-] При з'єднанні конференцією 2 або декілька абонентів, чути свистки дозвону до решти абонентів, що є палево.
[-] У скайпу не існує альтернативних програм. Тільки одна, і ніякого вибору.




Yurgans


Дата: Четвер, 22.04.2010, 19:19 | Сообщение # 2
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Питання: Яку програму для запису розмов використовувати, і як її налаштувати?

Програма для запису розмов одна - Skype Recorder, вона універсальна для всіх видів телефоний, як для скайпу, так і для спинити, так-же і для дзвінків з браузера.
Завантажити програму можна звідси. В архіві програма + кряк, встановіть програму, а потім з папки Crack скопіювати. Exe файл туди, куди ви встановили програму.
Налаштувати її просто. Наприклад, ви хочете через неї записувати дзвінки з браузера скажімо так з опери, заходимо в налаштування, і в полі «VoIP programs:» вписуємо через двокрапку «Opera.exe:» зауважте, програми відокремлюються один від одного двокрапками, але на самому початку або в кінці їх не повинно бути.
Там же можна вказати шляхи до тимчасових файлів (temp), ну і шлях, куди будуть зберігатися записані файли.
Далі переходимо до підрозділу Encoder, виставити потрібний вам бітрейд.
Але головне, я вам дуже рекомендую поставити галочку на «Dual audio track»
Пояснюю. За допомогою даної опції в. Mp3 файлі будуть 2 звукові хвилі у стерео форматі, в одній хвилі чисто ваш голос, а в іншій хвилі голос жертви. Це дає великі перспективи для редагування, або вирізування чистих фраз жертв. Ви можете редагувати ваш голос і голос жертви окремо, ну а потім все це справу легко об'єднується.
На даному етапі всі.

Питання: Чим краще змонтувати готовий пранк, і як треба монтувати?

На мій погляд, є тільки 2 нормальні програми, через які це зручніше за все робити.
Перша це Sound Forge 8.0, а друга це Nero Wave Edition яка вбудована в програму для запису дисків Nero.

Особисто я працюю з Sound Forge 8.0, тому поясню вам на її прикладі як змонтувати пранк.

Ну ось припустимо, у нас є prank.mp3 записаний скайп рекордером з умовою «Dual audio track», тобто стерео запис з двома звуковими доріжками.

Перший крок:
По-перше, ми повинні видалити короткі гудки дозвону залишивши на самому початку тільки 1 гудок щоб було зрозуміло.
Другий крок:
Пробіли. Тобто тривале мовчання, або паузи. Виділяємо їх і просто тиснемо Delete, повірте, без них набагато цікавіше слухати запис.
Третій крок:
Нецікаві і не потрібні діалоги, якщо вони наявні на ваш погляд є, може ви щось не дуже дотепне сказали чи жертва, про це теж можна подбати.
Четвертий крок:
Ви хочете об'єднати в 1 пранк декілька дзвінків.
У вас, наприклад, є prank1.mp3 prank2.mp3 prank3.mp3 які в такому порядку повинні звучати. Робимо наступне. Беремо prank3.mp3 і кидаємо його в програму, пам'ятаєте починати треба з останнього, потім кидаємо prank2.mp3 і нарешті prank1.mp3.
Далі тиснемо Ctrl + A, щоб виділити весь prank1.mp3, виділили, тепер тиснемо Ctrl + С щоб скопіювати його. Тепер закриваємо вікно з prank1.mp3, з'являється вікно prank2.mp3, тут просто тиснемо Ctrl + V щоб вставити, і він вставиться автоматом в самий початок пранк 2, потім повторюємо цикл і ось у нас вікно з prank3.mp3 в якому вже всі 3 запису вставлені. Монтуємо їх за потребою ....
Останній п'ятий крок, збереження:
Натискаємо "Зберегти як ... \ Save As ...»
в «Тип файлу \ File Type» зазначаємо: «MP3 Audio (*. mp3)»
У «Шаболне \ Template» можна вказати 64, але ні в якому разі не вище.
Щоб вказати нижче, ніж 64, тиснемо на кнопку «Custom ...» і в Bit rate вказуємо другий, ну оптимально буде від 24 до 32, якщо хочете, можете і 64.
Кому як подобається. При збереженні всі автоматом конвертується в одну звукову доріжку, і перетворюється на повноцінний пранк.
І головне не забувайте прописувати теги в пранк, це можна зробити через Winamp або просто у властивостях. Mp3 файлу.
На цьому все.




ЯДер :)


Дата: П`ятниця, 23.04.2010, 21:38 | Сообщение # 3
Группа: Гостi
Повідомлень:
Репутація: ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Коли небудь точно прочитаю )))


Гість


Дата: П`ятниця, 23.04.2010, 22:04 | Сообщение # 4
Группа: Гостi
Повідомлень:
Репутація: ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Yurgans, , спасибо :)))))))))))))) biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
ТЫ , БУДЕМ СЧИТАТЬ ЧТО ОТКРЫЛ ДЛЯ МЕНЯ АМЕРИКУ biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Гість


Дата: Субота, 24.04.2010, 00:46 | Сообщение # 5
Группа: Гостi
Повідомлень:
Репутація: ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Саша.,Гость я знаю что ето ты Саша ето просто как вступление,для тех кто не знает!


Solnse7999


Дата: Субота, 24.04.2010, 19:52 | Сообщение # 6
Группа: Користувачі
Повідомлень:
7
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Самий перший мій прикол над цьою жертвою"Баба Роза"пранк під назвоню "Атс"

Додано (24.04.2010, 14:02)
---------------------------------------------
Баба Роза-жертва українскього пранк.
Сама вона із Закарпаття
м.Ужгород,вік 83-роки,на пенсії,має двох дочок та чотири внуків та дві правнучки з нею живуть:Внук-наркоман та його жінка з дитиною!
І я презентую мій пранк за участю її пранк "АТС-Як Діла"

Додано (24.04.2010, 14:29)
---------------------------------------------
пранк " АТС-Як Діла!

Додано (24.04.2010, 19:50)
---------------------------------------------
Пранк"Як Діла"

Додано (24.04.2010, 19:52)
---------------------------------------------
пранк"Щем не здохла"

Прикріплення: _-.mp3 (891.9 Kb)


Solnse7999


Дата: Субота, 24.04.2010, 20:25 | Сообщение # 7
Группа: Користувачі
Повідомлень:
7
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Пранк " Ти посрала?"
Прикріплення: _-_.wav (453.2 Kb)


Повідомлення відредаговане Solnse7999 - Субота, 24.04.2010, 20:56


TormoYaDer3814


Дата: Субота, 24.04.2010, 20:59 | Сообщение # 8
Ветеран сайту !
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
634
Репутація: 45 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
А шось пожоще?)) І дуже незнайомій людині?)


Solnse7999


Дата: Субота, 24.04.2010, 21:24 | Сообщение # 9
Группа: Користувачі
Повідомлень:
7
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
прошу,прошу що ти бажаєш бо я не зрозумів...?


TormoYaDer3814


Дата: Субота, 24.04.2010, 21:29 | Сообщение # 10
Ветеран сайту !
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
634
Репутація: 45 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
''На шо ти спроможен без свої баби рози'')))


Solnse7999


Дата: Субота, 24.04.2010, 21:32 | Сообщение # 11
Группа: Користувачі
Повідомлень:
7
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
тобто я звоню і роблю пранки,а як що сам з собою звонити,ааа зролзуміло можу і чужій людині.А чим тобі не подобається Баба Роза?


TormoYaDer3814


Дата: Субота, 24.04.2010, 21:42 | Сообщение # 12
Ветеран сайту !
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
634
Репутація: 45 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Народ хоче-
Хлєба і зрєліщ
))) biggrin


Solnse7999


Дата: Субота, 24.04.2010, 21:45 | Сообщение # 13
Группа: Користувачі
Повідомлень:
7
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
конкретно!!!!реально що тобі не подобається і чого ти хочеш??Не бійся я не себе хочу зробити популярни а свою Бабу Розу що би люди сміялися і коментували про неї!


Solnse7999


Дата: Субота, 24.04.2010, 21:53 | Сообщение # 14
Группа: Користувачі
Повідомлень:
7
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
1)Пранк" Направлення в психушку"
2)Пранк"Мило"
3)Пранк"Шахта і Вінчестер"
4)Пранк"Мамин Голос"
5)Пранк"Звонить і погрожує"
6)Пранк"Курв*"
Прикріплення: _-.wav (765.7 Kb)


Solnse7999


Дата: Субота, 24.04.2010, 22:03 | Сообщение # 15
Группа: Користувачі
Повідомлень:
7
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Мило

Додано (24.04.2010, 22:03)
---------------------------------------------
Пранк"Шахта і вінчестер"

Прикріплення: 3332636.wav (765.7 Kb)

Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Флудильня » Флуд » Пранк !!!! (Телефонні розіграші !!)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: