[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Комп'ютер,софт,ІТ та інше » Проблеми пов'язані з комп'ютером » "Чому не заходить в контакт ??" (Тема створенна для популярної статті на нашому сайті ")
"Чому не заходить в контакт ??"

Yurgans


Дата: Вівторок, 14.12.2010, 19:24 | Сообщение # 1
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
"Чому не заходить в контакт ??" або "не працюють контакти"
Ось головна стаття по цій проблемі
http://yaniv.net.ua/publ....1-0-180
У ній розглянуто усі головні способи блокування !!!!
Не прочитавши її навіть не думайте щось тут запитувати
Цю тему спеціально створено для допомоги тим людям яких зломано не стадартно або ж поради з статті не допомагають
також тут будуть розгядатись нові варіанти блокування "вконтакт"і
Основні причини перед тим як задавати питання перевірте їх !!!!




Yurgans


Дата: Вівторок, 14.12.2010, 19:32 | Сообщение # 2
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Автор TormoYaDer3814
Увага!Тут рішення всіх ваших проблем.

http://yaniv.net.ua/publ....1-0-180

0.Перш ніж бити на сполох, спитайтесь чи заходить в ВК в друзів, можливо це щось з самим сайтом.
1. Якщо у вас пише щось типу-


, після того як ви переконаєтесь що ви на сторінці vkontakte.ru (vk.com) в поле Старий пароль, вам потрібно ввести пароль яким ви користуєтесь на даний момент, в полі Новий пароль введіть пароль який ви бажаєте мати новим (Вас зломали, і потрібно придумати новий пароль).
Якщо ви ввели але щось не працює, пробуйте зробити це через інший браузер(якщо незнаєте що це таке скористайтесь www.google.com.ua), і якщо це не поможе пишіть в тех.допомогу Вконтакте.ру.

2.Якщо в вас проблема полягає в іншому, то:
Зайдіть в файл hosts (за допомогою текстового документу),файл знаходиться в WINDOWS\system32\drivers\etc.
В файлі потрібно видалити все що йде після рядка "127.0.0.1 localhost" якщо таий є. Якщо у вас якісь проблеми, і наприклад такого рядка немає то видаліть всі підозрілі посилання (зокрема посилання на непрацюючі сайти) з цього документу.
Якщо файлу немає, попробуйте включити видемість "Скритих" файлів.
Якщо файл називається наприклад "юhosts","hostш" і тому подібне, то потрібно скачати архів etc з нашого сайту, і використати файл hosts з архіву. (Посилання на архів http://yaniv.net.ua/andriy/etc.rar ) Якщо архів не скачується, натисніть в браузері Файл/Сохранить Как... .

3.ОБОВ*ЯЗКОВО ПРОСКАНУЙТЕ КОМП*ЮТЕР НА ВІРУСИ!!!
Скануйте не одноразово, та користуйтесь якісними антивірусами, та новими версіями. (Раджу Avast http://yaniv.net.ua/load/avast_5/1-1-0-141 )

4. Якщо всеодно не працює, пробуйте зайти з інших інтернет браузерів, та пробуйте перестановити той яким ви користуєтесь. Можливо проблема іменно в ньому.




Yurgans


Дата: Вівторок, 14.12.2010, 19:32 | Сообщение # 3
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
5.Якщо у вас криві руки і очі, і ви не спроможні прочитати цей текст, і зробити паро цих простих кроків то:

6. Можливо проблема не в цьому.. Зверніться в тех.допомогу Вконтакте.ру.

7. Все зробив, абсолютно нічого не допомагає?А Прочитав це два рази, і уважно? Чи один раз і криворуко?
Якщо криворуко, то дивимся пункт 5.
Якщо дійсно абсолютно нічого недопомагає, і зробив все як пише(Абсолютно всі пункти), самим крайнім і бездумним рішенням, буде поміняти віндовс, або форматнути диски. А ще краще забити на ВК.

Прошу коментарі не писати, доки не прочитаєте це все, не виконаєте всі дії, і не буде поважних причин писати коментарі.

___________________________________________________________
P.S. Ви невдячні егоїсти,ми тратимо свій час (час=гроші, а ми це робим бесплатно), на вас, а ви як тільки верішуєте свої проблеми, безслідно зникаєте.




MaryankaKISS


Дата: Субота, 25.12.2010, 00:05 | Сообщение # 4
Группа: Користувачі
Повідомлень:
2
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
доброї ночі, всі коментарі прочитала, аваст скачала, в хості все перевірила, копм перезагрузила, ніякої реакції, вибиває ту саму проблему, що в міші за 19.12, я б хотіла вже надіслати певно ту смс, але це походу з росії треба, бо в мене пакет мтс, але запиту на 115 в мене в телефоні пише що не існує, вінду не охота переставляти, комп абсолютно новий , що робити????? підкажіть будь ласка! заздалегіть дякую!!!!!!


varvar_666


Дата: Субота, 25.12.2010, 00:09 | Сообщение # 5
Группа: Користувачі V.I.P
Повідомлень:
96
Репутація: 15 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Опиши детальніше проблему!!! Може в тебе вірус на компі який смс хоче!


Yurgans


Дата: Субота, 25.12.2010, 00:10 | Сообщение # 6
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
MaryankaKISS, наскільки Я розумію у тебе ось це
Quote
В течении 5 минут на Ваш мобильный телефон придет код, который нужно ввести в форму ниже. Если Вы не получали от нас смс с кодом, Вы можете отправить заявку на получение кода для восстановления доступа и подтверждения подлинности вашего аккаунта. Для этого, пожалуйста, следуйте детально инструкции:

Номер центра сертификации: +79034106554. Для подтверждения подлинности вашего аккаунта необходимо:

1) Абонентам МТС необходимо ввести на телефоне бесплатную команду *115# . Выбрать "Билайн", ввести +79034106554, ввести сумму платежа - 100 рублей и отправить запрос на проведение операции. После получения SMS-сообщения с просьбой подтвердить платеж, отправить ответное SMS-сообщение с подтверждением запроса.

2) Абонентам Билайн необходимо отправить смс на номер 3116 с текстом: +79034106554 100, перед числом 100 стоит пробел!

3) Абонентам Мегафон и прочих операторов необходимо: пополнить счет +79034106554 через терминалы оплаты на 100 рублей.

В ответном смс Вам придёт код активации. Либо же воспользуйтесь кодом, указанным на чеке, полученном после платежа. После подтверждения кода, сумма снятая со счета будет обязательно возвращена в течении нескольких часов. Данная мера необходима для выявления спамерских аккаунтов и аккаунтов-пустышек для дальнейшего их удаления. ВКонаткте всегда заботится о вашей безопасности!

покажи будь ласка все що міститься у тебе у файлі host




varvar_666


Дата: Субота, 25.12.2010, 00:20 | Сообщение # 7
Группа: Користувачі V.I.P
Повідомлень:
96
Репутація: 15 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Ото придумують всяку гадость! Ше й є такі що ведуться! Хоча шо там буду говорити, коли сам раз полиняв на 35грн. через таку фігню


MaryankaKISS


Дата: Субота, 25.12.2010, 09:36 | Сообщение # 8
Группа: Користувачі
Повідомлень:
2
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
# Это образец файла HOSTS, используемый Microsoft TCP/IP для Windows.
#
# Этот файл содержит сопоставления IP-адресов именам узлов.
# Каждый элемент должен располагаться в отдельной строке. IP-адрес должен
# находиться в первом столбце, за ним должно следовать соответствующее имя.
# IP-адрес и имя узла должны разделяться хотя бы одним пробелом.
#
# Кроме того, в некоторых строках могут быть вставлены комментарии
# (такие, как эта строка), они должны следовать за именем узла и отделяться
# от него символом '#'.
#
# Например:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # исходный сервер
# 38.25.63.10 x.acme.com # узел клиента x

127.0.0.1 localhost


Yurgans


Дата: Субота, 25.12.2010, 14:02 | Сообщение # 9
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
MaryankaKISS, а пробувала іншим браузером зайти вконтакт ??
подивись чи немає в папці etc прихованих (скритих) файлів ?



Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Комп'ютер,софт,ІТ та інше » Проблеми пов'язані з комп'ютером » "Чому не заходить в контакт ??" (Тема створенна для популярної статті на нашому сайті ")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: