[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Yurgans, AndroID  
Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Янів (Загальна) » Все про Янів » Австрійські поховання
Австрійські поховання

TormoYaDer3814


Дата: Субота, 14.05.2011, 21:34 | Сообщение # 1
Ветеран сайту !
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
634
Репутація: 45 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
На Австрійський похованнях (виправте мене, якшо Я не правильно написав), судячи зі всього ведуть реставрацію/рекунструкція. Тереторія прибрана, вичистина від заростей. Також є куча піску, якісь каміня(добре не розгледів) , і тд.

Хто не вкурсі ці поховання , чи може це монумент, знаходиться біля Страдчу. Між ним, і Яновом (смт. Івано-Франкове). Якшо проїжати по дорозі в бік Львова з Янова, то з правого боку, на повороті, є добре замітний пагорб. Так саме на ньому знаходяться ці поховання.
При вході (де сходинки в верх) на землі, зображена зірка. Наверху, ще є сходинки, які ведуть до великого дерев'яного хреста. Дальше - монумент.

Насправді виглядає захоплююче!

На одному з форумів найшов ось таке:
" відновлення і реконструкція Австрійського цвинтяря біля Янова розпочнеться цього року, вже пройшли домовленності представників організацї Чорний Хрест (Австрія) і місцевої влади. Є розроблений проект." - ось правда це повідомлення 2007 року, судячи зі всього (+ непідтвердженно).

Повідомлення відредаговане TormoYaDer3814 - Субота, 14.05.2011, 21:34


Yurgans


Дата: Середа, 18.05.2011, 18:32 | Сообщение # 2
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
2007 року
оу багато зробили Sad




TormoYaDer3814


Дата: Середа, 18.05.2011, 21:04 | Сообщение # 3
Ветеран сайту !
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
634
Репутація: 45 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Походу реставрація була, але невдала, і криворука..


10100101


Дата: Четвер, 23.06.2011, 23:22 | Сообщение # 4
Группа: Користувачі
Повідомлень:
20
Репутація: 2 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
я бачив що там щось є але не думав що похоавня треба буде подивитися , а нарахунок реконструкції наші як завжди схалтурили напевне випросили фінансувані у австрійців і переконують іх що робота йде повним ходом. Cool

Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Янів (Загальна) » Все про Янів » Австрійські поховання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: