[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: NeptuN, yura112  
Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Новини » Головні новини » Dez Studio (Студія дизайну інтерєру)
Dez Studio

Dez


Дата: Четвер, 28.02.2013, 15:40 | Сообщение # 1
Группа: Користувачі
Повідомлень:
1
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Вас вітає студія дизайну інтер'єру DezStudio, яка пропонує вам:
- Дизайн проекти інтер'єру (квартир, котеджів, офісів, кафе, барів)
-Оформлення фасадів (декорування, колірне рішення)
-Вирішення питань зонування, ремонту та облаштування інтер'єру.
-Ескізи та 3D візуалізацію.
-Художній та декоративний розпис стін.
Бажаєте змінити своє житло, функціонально практично та зі смаком оформити Ваш будинок, квартиру, кафе, бар чи офіс? Тоді Вам до нас.
Кожному Клієнту у нас гарантований особливий підхід. Я і моя студія дизайну з задоволенням допоможемо Вам у розробці абсолютно унікального, індивідуального інтер'єру - будь то інтер'єр-дизайн будинку, інтер'єр квартири, Вашого офісу, ресторану або клубу. Ми докладемо максимум зусиль, щоб Ви отримали кваліфіковану консультацію по всіх питаннях, які Вас цікавлять.
У студії дизайну DezStudio, Вас зрозуміють та допоможуть у виборі атмосфери Вашого житла, що характеризуватиме Ваш стиль, характер та спосіб життя.
У нас діє індивідуальна гнучка система цін на послуги, починаючи від консультації та ескізів, до повноцінного проекту, в який входять всі необхідні креслення, авторський супровід, вибір та замовлення матеріалу та надання послуг спеціалістів з ремонтних робіт.

tel.0636960422
http://www.facebook.com/pages/Dez-Studio/433198890...
vk.com/dez-studio
Прикріплення: 4958736.png (146.9 Kb)


Повідомлення відредаговане Dez - Четвер, 28.02.2013, 15:47

Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Новини » Головні новини » Dez Studio (Студія дизайну інтерєру)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: