[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: RKO, NeptuN  
Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Розваги хоббі та відпочинок. » Любителям Авто,мото та велотехніки. » Auto news (.)
Auto news

RKO


Дата: Субота, 02.01.2010, 14:03 | Сообщение # 1
Группа: Користувачі
Повідомлень:
50
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Не ну не пісец?

Китайська компанія Geely купить Volvo

Китайський автовиробник Zhejiang Geely може стати власником шведської компанії Volvo. Нинішній власник Volvo американський концерт Ford заявив, що операція може бути завершена протягом шести місяців - після того, як будуть улагоджені фінансові і міжурядові питання. Ford шукав покупця для Volvo з минулого року, бажаючи зосередитися тільки на розвитку автомобілів під своїм брендом, передає РБК-Україна.

Раніше повідомлялося, що після придбання Geely має намір швидко почати процес інтеграції Volvo в свій холдинг, у зв'язку з чим вже зараз найняла консультантів з реструктуризації і інтеграції.

В кінці жовтня ц.р. автоконцерн Ford Motor підтвердив, що основним претендентом на покупку компанії Volvo Cars вважає китайську Geely. При цьому Ford, що виставив Volvo Cars на продаж, заявив, що проводитиме детальніші переговори з Geely, і остаточне рішення буде ухвалено пізніше. Ford також повідомив, що не планує утримувати пакет акцій в Volvo.

У липні 2009 р. повідомлялося, що на покупку Volvo претендують консорціум на чолі з Geely Group, інший китайський автовиробник Beijing Automotive Industry Holding Co. і група європейських інвесторів.

Ford виставив на продаж підрозділ Volvo Cаrs в грудні 2008 р. У березні ц.р. представник Ford Motor Джон Гардінер повідомив, що американський автоконцерн веде переговори одразу з кількома компаніями, які цікавляться покупкою Volvo, і задоволений рівнем потенційних покупців. Раніше представники Ford заявляли, що компанія розглядає продаж Volvo як частину своєї стратегії, яка припускає посилення таких брендів компанії, як Ford, Mercury і Lincoln. .

Компанія Ford Motor є другим щодо об'ємів виробником автомобілів в Сполучених Штатах, поступаючись лише General Motors. Автоконцерну належить близько 90 виробництв в різних країнах світу, сукупний штат співробітників складає 213 тис. людей. Компанія випускає автомобілі під брендами Ford, Lincoln, Mercury і Volvo.

Чистий прибуток Ford в I півріччі 2009 р. склав 834 млн дол., тоді як за аналогічний період роком раніше компанія зазнала чисті збитки у розмірі 8,63 млрд дол.

Компанія Volvo Group є другим за величиною в світі виробником вантажних автомобілів. Компанія випускає вантажівки під власним брендом, а також під марками Nissan Diesel, Renault і Mack. Виручка Volvo Group за 9 місяців 2009 р. знизилася на 30% і склала 158,56 млрд шведських крон (15,44 млрд євро) проти 226,65 млрд шведських крон (22,07 млрд євро) роком раніше. Чисті збитки шведського виробника вантажівок Volvo Group за 9 місяців 2009 р. склали 12,7 млрд шведських крон (1,24 млрд євро), тоді як за аналогічний період роком раніше компанія отримала чистий прибуток у розмірі 11,36 млрд шведських крон (1,11 млрд євро).

Повідомлення відредаговане RKO - Субота, 02.01.2010, 14:04


AndroID


Дата: Субота, 02.01.2010, 14:07 | Сообщение # 2
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
202
Репутація: 89 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Ще б пару фоток))) smile



RKO


Дата: Субота, 02.01.2010, 14:09 | Сообщение # 3
Группа: Користувачі
Повідомлень:
50
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
кого?китайців?)))

во ше нарив в інеті

TOP-10 найнадійніших марок
1. Scion*
2. Honda
3. Toyota
4. Infiniti
5. Acura
6. Mitsubishi
7. Lexus
8. Hyundai
9. Porsche
10 Mercury
TOP-10 самих ненадійних брендів
1. Chrysler
2. Cadillac
3. Dodge
4. Jeep
5. Saturn
6. GMC
7. Mini
8. BMW
9. Chevrolet
10. Audi

Повідомлення відредаговане RKO - Субота, 02.01.2010, 14:10


AndroID


Дата: Субота, 02.01.2010, 14:23 | Сообщение # 4
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
202
Репутація: 89 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
RKO, Аватарка прямо під тему форуму)) biggrin



RKO


Дата: Субота, 02.01.2010, 14:38 | Сообщение # 5
Группа: Користувачі
Повідомлень:
50
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
З'явилися перші фото наступника Chevrolet Lacetti

Скоро на європейському ринку очікуються крупні зміни: на зміну зоряному Chevrolet Lacetti прийде новий седан Chevrolet Cruze. У Америці ж його назвуть Chevrolet Cobalt. Прем'єра автомобіля відбудеться в жовтні цього року на виставці в Парижі, але ми вже маємо на руках його фотографії. Що стосується начинки авто, то тут також є коротка інформація. Машина побудована на передньопривідній платформі Delta 2 (пізніше її ж отримає Opel Astra нового покоління). Двигуни встановлюватимуть наступні - бензинові 1,6 і 1,8-літрові. Потужність їх зупинилася на відмітках 112 і 140 к.с. відповідно. Окрім бензинових версій буде і 150-сильний (320 Нм) дволітровий турбодизель. Залежно від модифікації мотори зможуть працювати в парі або з п'ятиступінчастою механічною коробкою передач, або з новим шестиступінчастим автоматом. Але всі ці технічні особливості стосуються автомобілів тільки європейського ринку. На американському ринку збірка буде вже інша.


корея продвігаетцо)
Прикріплення: 1926662.jpg (25.1 Kb) · 3273658.jpg (22.8 Kb)


Повідомлення відредаговане RKO - Субота, 02.01.2010, 14:41


RKO


Дата: Субота, 02.01.2010, 14:45 | Сообщение # 6
Группа: Користувачі
Повідомлень:
50
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Mustang-більярд

Винахідливі американські механіки підготували співвітчизникам святкову цікавинку – автостіл для гри на більярді. Вельми незвичний спортивний снаряд виконали зі скловолокна у кузові культового Ford Mustang 60-х років. Ніжки замінили на справжні колеса з хромованими дисками. Габаритам відповідають лише передня частина та корма автостолу. Продаватимуть ексклюзивні меблі наприкінці січня на одному з заокеанських аукціонів. Стартова ціна лоту – 15 тисяч доларів.
гиги...


AndroID


Дата: Субота, 02.01.2010, 15:11 | Сообщение # 7
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
202
Репутація: 89 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Ото тєма!!!!



JetiX


Дата: Субота, 02.01.2010, 17:28 | Сообщение # 8
Группа: Користувачі V.I.P
Повідомлень:
98
Репутація: 15 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Внатурі. biggrin


Yurgans


Дата: Субота, 02.01.2010, 19:10 | Сообщение # 9
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Тєма але мустанга шкода !!!!!!!
cry cry




RKO


Дата: Неділя, 03.01.2010, 17:14 | Сообщение # 10
Группа: Користувачі
Повідомлень:
50
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Quote (Yurgans)
Тєма але мустанга шкода !!!!!!!

Ти шо думаєш шо то мустанга розрізали пополам ?))


RKO


Дата: Неділя, 03.01.2010, 17:17 | Сообщение # 11
Группа: Користувачі
Повідомлень:
50
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Toyota здешевлює виробництво

Найбільша японська автомобілебудівна корпорація Toyota в найближчих 3 роки планує понизити майже на 30% вартість закупівель автодеталей для найбільш популярних моделей автомобілів.

Повідомлення відредаговане RKO - Неділя, 03.01.2010, 17:18


RKO


Дата: Неділя, 03.01.2010, 17:20 | Сообщение # 12
Группа: Користувачі
Повідомлень:
50
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Японці перетворили Nissan GT-R на універсал

Японська тюнинговая компанія Kids Hearts представила на автосалоні в Голе (Nagoya) незвичайний “заряджений” універсал, побудований на базі моделі Nissan M35 Stagea.


RKO


Дата: Неділя, 03.01.2010, 17:24 | Сообщение # 13
Группа: Користувачі
Повідомлень:
50
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Корейський уряд підтримав SsangYong

6 лютого 2009 південнокорейський суд виніс вердикт на користь автовиробника SsangYong, який звернувся раніше з заявою про захист від кредиторів і про стороннє управління майном.


RKO


Дата: Неділя, 03.01.2010, 17:27 | Сообщение # 14
Группа: Користувачі
Повідомлень:
50
Репутація: 0 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Росіяни не потрапили в число переможців чергового конкурсу дизайну Peugeot

В рамках Паризького автосалону-2008 французький автовиробник Peugeot оголосив підсумки свого 5-го конкурсу Design Contest 2008. У творчому змаганні, тема якого - «Уявіть собі автомобіль Peugeot в умовах мегаполісів майбутнього», брало участь порядка 2,5 тис. проектів, повідомляється в прес-релізі компанії.


JetiX


Дата: Неділя, 03.01.2010, 17:48 | Сообщение # 15
Группа: Користувачі V.I.P
Повідомлень:
98
Репутація: 15 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Ніфігасобі surprised wacko

Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Розваги хоббі та відпочинок. » Любителям Авто,мото та велотехніки. » Auto news (.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: