[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Santa_Claus_from_Hell, RKO, NeptuN  
Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Розваги хоббі та відпочинок. » Саморобки наших користувачів » Саморобки або зроби сам (своїми руками) (Вироби які можна зробити самому з побутових речей)
Саморобки або зроби сам (своїми руками)

Yurgans


Дата: Вівторок, 23.02.2010, 23:17 | Сообщение # 1
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
У нас в статтях з'явився новий розділ присв'ячиний цій темі !!! smile
тут буде обговорюватис і їх виконання
Також ви можете завандажувати свої роботи або майстер клас по їх виконанню
!! smile

  • Правила
  • Роботи можуть стосуватись любої теми (Дерево,метал,пластик і т.п.)
  • Роботи повинні мати широке і доступне пояснення
  • Обов'язкове фото або схема виконання

Приклад робіт

Кому цікаво питайте та коментуйте !!! smile




little_fuck


Дата: Субота, 25.12.2010, 16:10 | Сообщение # 2
Группа: Користувачі V.I.P
Повідомлень:
13
Репутація: -2 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
охохохохохох)))

в жопу ваші думки!!!!...)


D d d d


Дата: П`ятниця, 07.01.2011, 17:18 | Сообщение # 3
Группа: Гостi
Повідомлень:
Репутація: ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Паро- разовий фільтр для брудної води з підручних матеріалів когось цікавить? хах)


Yurgans


Дата: П`ятниця, 07.01.2011, 17:58 | Сообщение # 4
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
D d d d, давай розказуй



NaZaRiO


Дата: Четвер, 13.01.2011, 14:20 | Сообщение # 5
Группа: Користувачі V.I.P
Повідомлень:
77
Репутація: 62 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...

Вот моя саморобка стаття із samodelka.ucoz.ru --класний сайт я там модер!!
Здарова, самоделы. Речь пойдет о всяком мусоре, как и договаривались. Нам нужны: 2 старые болванки (CD, DVD), моторчик (возьмите у мелкого пацана из машинки), че-нибудь проводное (у меня вентилятор запитан от 2-ух аккумуляторов AA типа, вообще конструкция предусматривает USB) и какая-нибудь гильза, колба (я использовал колбу из-под таблеток АЦЦ). Теперь изготавливаем данную вещь: берем одну болванку и режем ее по радиусу (от края до кружочка, что посередине). Число лопастей по вашему усмотрению, я сделал 8 штук.
Теперь, над свечкой, аккуратно (ибо мной было испоганено 3 диска) подплавляем и загибаем лопасти. Дуть на диск, чтобы остыл нельзя - треснет. Затем берем пробку от шампанского, пробку от колбы - неважно, главное чтобы эту конструкцию можно было натянуть на ось моторчика, предварительно просверлив отверстие. К этой самой пробке приклеиваем наши лопасти, лопасти готовы. Сейчас надо сделать подставку - берем вторую болванку и колбу, приклееваем их друг к другу, а с другой стороны колбы прикрепляем моторчик. А вот теперь кульминация - одеваем лопасти на моторчик и включаем чего-то там, смотря какой включатель сделали. Если дует в обратную нужной сторону, переверните лопасти. Собственно все, также в Интернете полно таких видео (откуда и идея)))
Прикріплення: 9454893.jpg (30.0 Kb)


Yurgans


Дата: Четвер, 13.01.2011, 16:00 | Сообщение # 6
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
Думаю всі зі мною погодяться, що дивитися фільм на комп'ютері або слухати музику зручно, якщо комп'ютером можна керувати з дивана, та й взагалі з будь-якої точки кімнати. Пульти для таких цілей продаються, але коштують досить дорого. На щастя для нас, зібрати простий приймач і навчити комп'ютер розуміти пульт, наприклад від музичного центру, досить легко.

Почнемо з того що нам знадобиться. Нам потрібно:
Роз'єм COM порту з кожухом
Кілька метрів дроту з 3 провідниками, наприклад на фото дріт від навушників
ІК приймач TSOP1738
Резистор на 4,7 килоом і на 10 килоом
Конденсатор на 10 мікрофарад на 16 вольт
Будь-який кремнієвий діод, наприклад КД105Г на фото

Завдяки розвитку мікроелектроніки нам не потрібно паяти складну схему роботи з фотодіодів, обробки одержуваного сигналу, і т.д. Ми візьмемо готовий ІЧ приймач який на виході дає готову пачку бітів, яка і буде відсилатися до com порт. Принципова схема того що нам потрібно зібрати:

Звичайно, бажано зібрати це на маленькій хусточці, але з огляду на побажання користувачів і простоту схеми, то можна зібрати і на вазі. Нижче фото, якої достатньо для складання ІЧ приймача, її можна зберегти на комп:

Те ж саме, але зі зворотного боку:

Слід звернути увагу на 2 речі. Перше - це полярність підключення діода, анодом в com порт. У діода КД105Г анод позначений жовтою фарбою. Якщо у вас інший діод, то його полярність можна подивитися в довідниках. Друге - це полярність конденсатора. У конденсаторів на корпусі позначається негативний висновок.

Другий кінець дроту потрібно підпаяти до гнізда com порту. Номери контактів вказані і на схемах і на фото:

Ну і під звичайно, що б випадково не зруйнувати схему, заллємо її наприклад пластиком з Glue gun . Можна помістити приймач в акуратну коробочку і залити епоксидкой. У крайньому випадку можна залити і парафіном, за умови що приймач не будуть ні гріти, ні піддавати механічних навантажень. Головне стежте, що б сам ІК приймач (чорна деталь з 3 висновками) був бачимо, а точніше його опукла частина, саме під нею знаходиться чутливий елемент. Чорним корпус зроблений тільки для того, що б відсікти видиме випромінювання і припинити помилкові спрацьовування. В інфрачервоному діапазоні корпус прозорий. Що вийшло на фото:

Тепер залишилася справа за малим - встановити і налаштувати софт. Можна використовувати наприклад WinLIRC, або наприклад uICE. Встановлюється програма, їй вказується тип приймача (наприклад common DCD device в uICE), створюється пульт, і послідовно, кнопка за кнопкою програма навчається командам з пульта. Потім кожній команді зіставляється необхідну дію, будь то натискання клавіші або управління гучністю. Після того як закінчена процедура налаштування насолоджуємося дистанційним управлінням)
СОФТ
Даний приймач ІЧ дійсно працює перевіряв AndroID

Прикріплення: 5061719.jpg (55.3 Kb) · 2039947.jpg (28.0 Kb) · 2272677.jpg (58.7 Kb) · 4513992.jpg (41.6 Kb) · 4606179.jpg (56.7 Kb) · 9544618.jpg (71.0 Kb)




TormoYaDer3814


Дата: Субота, 01.10.2011, 22:37 | Сообщение # 7
Ветеран сайту !
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
634
Репутація: 45 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
щось схоже на Арбалет з олівців
Нам потрібно:
5 ризинок (якими ще гроші обмотують круті хлопці),
6 олівців (Я використав странькі фламастери) ,
1 ручка з круглим корпусом (тн: стержень має вільно проходити),
2 стерженя (бажено різного діаметра щоб легше було закріпити),
скотч віскі ;)(якщо нема то можна якось з імпровізувати наприклад використати 'лейкопластер').
'лейкопластер' (при можливості)

1. Для початку скріплюємо олівці по два (щоб вийшло три пари по два олівці). Скріплюємо за допомогою скотчу, проте без фанатизму.




2. Розбираємо ручку так, щоб лишився тільки корпус (в якому знаховся стержень). Корпус повинен бути круглий з обох боків, щоб стержень вільно проходив, і не зупинявся об нього.




3. Складаємо круглу конструкцію з заготовок по два олівця, при чому по середині повинен бути корпус ручки. Олівці повинні ніби огороджувати корпус зі всіх сторін.




4. Неодноразово обмотуємо зроблене в минулому кроці,двома ризинками, таким чином щоб вони надійно обтягнули і закріпили конструкцію. При дифіциті ризинок, можна використати й скотч, проте це при бажанні.




5. Закріплюємо два стерженя. При можливості треба запхати один з них в інший, чи з'єднати зчищиним(до підходящого розміру) сірником. В місці з'єднання обмотати скотчем(без фанатизму!). Один кінець, повинен мати щось типу наконечника, а інший ні- щоб було зручно нятягувати 'стрілу'.




6. Натягуємо три ризинки (в купі) в середину конструкції (між корпусом ручки і одною з пар олівців).




7. Протилежний до затянутого в конструкцію бік ризинок, обмотуємо лейкопластером (разом), чи скотчем. Це потрібно що стержень було лекше і надійніше натягувати.




ГОТОВО!

Запихаємо стержень в середину конструкції, натягуємо ризинками (як в рогатці), і відпускаємо. Якщо ви все зробили правильно, то стержень вилитить на великій швидкості вперед :)
Показав би фото, і відео, але немаю чим зняти/зфоткати.

Стержень стріляє на відстань паро десятків метрів. І навіть наскрізь проходить крізь картонну коробку, тому обережніше .

Все працює. Розробив, придумав, і написав TormoYaDer3814 , спеціально для Yaniv.net.ua


Додано (01.10.2011, 22:36)
---------------------------------------------

Додано (01.10.2011, 22:37)
---------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------
Робимо факел
Нам потрібно:
1. Хороша, суха, рівна палка, від 2 см. в ширину.
2. Вогонь.
3. Декілька кусків смоли (скажімо жменя).
4. Свічка (потрібно багато парафіну).
5. Люба ганчірка.
6. Надійні шнурки/ мідний дріт.
7. Люба желізна посудина.

Крок 1:
Обмотуємо патик Ганчіркою, та закріпляємо Шнурком, чи Дротом.

Крок 2:
Розтоплюємо в любій посудині Смолу (Я використав банку з під концервів).

Рідкою Смолою поливаємо Ганчірку.

Крок 3:
В тій жеж посудині розтоплюємо Свічки. Чекаємо доки Парафіном не стане рідким. (Потрібно щоб він не горів)

Поливаємо Ганчірку.

Крок 4:
Чекаємо 10 хвилин, після чого запалюємо та спостерігаємо це дійство Surprised .

Можна експерементувати. Наприклад замість простої смоли використати смолу з ялинок (проте потрібно шоб її було достатньо). Можна напхати патики, чи кору. Завдяки цьому факел буде горіти трохи довше.
Замість шнурків можна використовувати шось інше, наприклад гнучкі молоді гілочки дерев, чи скручений/порваний целафан.

Якщо ні Парафіну ні Смоли не вдалось здобути, використовуємо сонячникову Олію! Горить хоч і меньш гарно і меньш довго, але Горить! :)

[Фото в майбутньому добавлю]

Все працює. Розробив, придумав, і написав TormoYaDer3814 .


Повідомлення відредаговане TormoYaDer3814 - Субота, 01.10.2011, 22:37


Yurgans


Дата: Понеділок, 16.01.2012, 01:56 | Сообщение # 8
Добрий Адмін
Группа: Адміністратори
Повідомлень:
547
Репутація: 49 ±
Зауваження: ±
Статус:

Мої нагороди
загрузка нагород ...
огогогогго


Форум Янова (смт.Івано Франкове) » Розваги хоббі та відпочинок. » Саморобки наших користувачів » Саморобки або зроби сам (своїми руками) (Вироби які можна зробити самому з побутових речей)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: