Головна » Статті » На дозвіллі » Різне

Як розпочати власний бізнес? (Як почати власну справу?)

Як розпочати власний бізнес?



В Україні наразі склалася дуже специфічна ситуація, що передбачає дуже незвичайне ведення бізнесу. Наразі багато людей хочуть розпочати свій власний бізнес, але не знають, з чого почати, яку сферу обрати та інше.


У цій статті я буду намагатися донести до Вас найголовніші речі, які потрібні Вам для створення гарного, стабільного та прибуткового бізнесу. Отже, почнемо.


Глобальною логістикою бізнесу буде:
1) обрання мети та цілей створення бізнесу
2) створення бізнес-плану
3) підбір гарних кадрів.


Цю статтю я хочу розпочати з виявлення причин, які спонукають людей займатися бізнесом. Ось найбільш розповсюджені з них:
1) давня мрія мати свою справу
2) відсутність гарної роботи, що приносить непоганий прибуток и задоволення.


Найгірший варіант - це коли людина відкриває власний бізнес заради грошей. В такому випадку, зазвичай, вона використовує не дуже гарні методи заробітку, як наприклад ігрові автомати та інше. Але якщо людина керується світлою ідеєю, хоче допомогти людям - вона матиме успіх у своїй справі. Цьому навіть сприяє держава. Зараз можливо без усіляких проблем отримати стартовий капітал, що є дуже необхідним майже для всіх молодих підприємців.

Процедура реєстрації приватного підприємця фізичної особи

В період складної політичної та економічної ситуації в державі багато хто замислюється над тим, щоб розпочати власний бізнес. Власна справа може допомогти вирішити економічні питання, заробити гроші, розбагатіти, проте вона завжди поєднана із ризиком – втрати коштів, банкрутства, краху бізнесу. Навіть поняття підприємництво, чи підприємницька діяльність визначається як самостійна ініціатива, систематична, на власний ризик діяльність із виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку.

Проте, якщо ви все ж вирішили стати приватним підприємцем то напевне ставите собі такі питання: "Як зареєструватися приватним підприємцем?”, "Як розпочати власний бізнес?”, "Яка ж процедура реєстрації приватного підприємця?”, "Скільки коштує реєстрація приватного підприємця?”, "Які документи потрібно для реєстрації приватного підприємця”. "Який орган проводить реєстрацію приватного підприємця?”

Процедура реєстрації приватного підприємця фізичної особи розпочинається із подачі документів. Реєстрацію проводить виконавчий комітет міської, районної у місті ради, а також районна державна адміністрація.

Для реєстрації державного підприємця потрібно подати такі документи:

реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця;
заповнену копію довідки про включення заявника до державного реєстру фізичних осіб — платників податків та інших обов’язкових платежів;
документ, що підтверджує внесення реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця;
дві фотокартки;
нотаріально посвідчену письмову згоду батьків (усиновлювачів) або піклувальника, або органу опіки та піклування, якщо заявником є фізична особа, яка досягла 16 років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю.

Із заповненням реєстраційної картки, якщо ви не можете розібратися, вам повинні допомогти у відділі реєстрації безкоштовно.

Якщо документи для проведення державної реєстрації подаються заявником особисто, державному реєстратору додатково пред’являється паспорт.

Документи, які подаються для проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця, приймаються за описом, копія якого в день надходження документів видається (надсилається рекомендованим листом) заявнику з відміткою про дату надходження документів.

Державний реєстратор має право залишити без розгляду документи, які подані для проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця, якщо: документи подані за неналежним місцем проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця; документи не відповідають вимогам чинного законодавства; документи подані не в повному обсязі.

За відсутності підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи — підприємця державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця на підставі відомостей реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

Строк державної реєстрації фізичної особи — підприємця не повинен перевищувати два робочі дні з дати надходження документів для проведення державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи — підприємця повинно бути оформлене державним реєстратором і видане (надіслане рекомендованим листом) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дати державної реєстрації фізичної особи — підприємця.

Скільки коштує реєстрація приватного підприємця фізичної особи? Відповідь "копійки”, а точніше 1.5 неоподаткованого мінімуму доходів громадян тобто 25.50 грн., можуть ще взяти за якісь там бланки (хоча не мають права), повинно винести все не більше 30 грн. За прискорену реєстрацію 76.50 грн. Але основна фінансова проблема виникає не тоді коли потрібно зареєструватися. А вже коли ви почнете діяти, при виплаті податків, зборів в пенсійний фонд, штрафів за несвоєчасну подачу звітів і т. д. (Ось там вже набігають серйозні суми).

Інколи звучать прохання/пропозиції здати кошти у певні благодійні фонди, або виплатити додаткові внески – не мають права. також після здачі документів вам повинні видати довідку про прийняття документів для держ реєстрації суб’єкта підприємницької діяльності, на жаль цього часто на роблять.

Отож добре подумайте перш ніж проводити реєстрацію приватного підприємця фізичної особи, вона проводиться досить дешево і швидко, а от відмова від неї…


Наступним кроком буде складення бізнес-плану. Раджу Вам скласти гарних бізнес план, адже це те, від чого буде залежати успішність Вашої справи у цілому. Не потрібно бути великим спеціалістом, для того, щоб скласти бізнес-план. Я раджу Вам просто написати свої ідеї та описати, як Ви збираєтесь провадити їх у життя.

Просто почніть писати, розмірковуючи над можливими ситуаціями, варіантами їх вирішення


Структура бізнес-плану
Текст бізнес-плану повинен бути викладений в певній послідовності. Описується структура написання бізнес-плану з короткими, але зрозумілими коментарями, які допомагають висвітлити питання бізнес-плану

Зміст

  1. Резюме
  2. Характеристика підприємства
  3. Опис продукту
  4. Опис ринку. Прогноз збуту
  5. Конкуренція
  6. План маркетингу
  7. План виробництва
  8. Прогноз витрат
  9. Організаційний план
  10. Фінансовий план
  11. Стратегія фінансування
  12. Оцінка ризику і страхування

Зразок бізнес плану

Далі Вам необхідно буде обрати приміщення для свого бізнесу, в залежності від типу Вашої діяльності. Якщо у Вас буде інтернет-магазин, то Вам потрібна велика площа складу, де будуть знаходитися Ваші товари. А якщо у Вас буде бізнес, де не треба зберігати багать речей - то велике приміщення Вам не потрібно.



Після того, як Ви вже станете підприємцем, Вам буде необхідно підібрати гарні та кваліфіковані кадри, без яких неможливо вести гарну справу. Особливу увагу варто приділити вибору бухгалтера. Ця людина має бути дуже кваліфікованою і відповідальною. Краще вибрати ту людину, на яку Ви можете розраховувати.
Звичайно, спочатку облік коштів буде не великий, і особливої потреби у "постійному" бухгалтері немає, але згодом, коли операції з грошима будуть досить великими та важливими, необхідно мати бухгалтера на постійній основі.


Якщо Ви хочете мати гарний, стабільний та прибутковий бізнес - дотримуйтеся усіх цих порад і вірте у свій успіх!


Автор статті - Клименко Сергій
Категорія: Різне | Додав: Yurgans (10.12.2010)
Переглядів: 12878 | Теги: Як почати власну справу, Як розпочати власний бізнес, бізнес | Рейтинг: 3.8/4
Всього коментарів: 0
avatar